· O firmě
 · Střechy
 · Krytiny
 · Střešní okna
 · Solární systémy
 · GalerieAdresa:
Dřínov 184
Úžice u Kralup nad Vltavou
277 45

Telefon: +420 608 029 899

Fax: +420 315 782 359

e-mail:
strechy.kadlec(at)gmail.com
richardkadlec(at)quick.cz

Jsme registrováni v SOD
v rámci projektu
Zelená úsporám


Pracujeme pouze s osvědčenými a kvalitními materiály

Nejdelší poskytovaná záruka na základní střešní tašky vyráběné v ČR. Dobrá střecha je opravdu důležitá. Společnost TONDACH Česká republika chce svým zákazníkům nabízet jen tu nejvyšší kvalitu, a proto poskytuje záruku 33 let na pálené střešní tašky TONDACH.
Firma WALTHER DACHZIEGEL nabízí vynikající kvalitu svých střešních krytin. Záruka je proto poskytována na 20 let na každou jednotlivou střešní tašku. WALTHER DACHZIEGEL spoléhá při výrobě svých produktů výhradně na přírodní suroviny, které těží na vlastních hliništích v Langenzennu a to již 125 let. Pokud dochází k úpravě povrchu krytiny, znamená to nasazení nejmodernější techniky, aby zůstala zachována přírodní kvalita – přírodní materiál mohl "dýchat" - stejně jako lidská kůže.
Dachzigelwerke NELSKAMP GmbH je výrobce pálené a betonové střešní krytiny s dlouholetou tradicí. Poskytuje 30letou záruku na střešní tašky.
Červené střechy z pálených tašek již po celá staletí zkrášlují lidská obydlí. Jejich složení se po celou tuto dobu nezměnilo a jsou tradičně vyráběny pouze vypalováním přírodních surovin. Proto o nich můžeme hovořit jako o skutečně přírodně nejčistších materiálech s nejmenším dopadem na žívotní prostředí, které umožňují střeše dýchat. Tradiční červená barva již dlouho není jedinou možností, moderní engoba nebo luxusní glazura umožňují ve spojení s řadou profilů celou škálu tvarových a barevných řešení střech.
Betonová střešní krytina KMB BETA je elegantní a přitom vysoce účelná. Tašky KMB BETA jsou vyráběny osvědčenými technologiemi a dosahují prvotřídní kvality. O tom svědčí vzrůstající zájem realizačních firem, projektantů i koncových uživatelů o naše výrobky, který nás pasuje do role jednoho z největších výrobců krytiny v ČR vůbec.
Značka Bramac se za dobu působení v České republice stala symbolem kvality a jistoty. Prodané miliony m2 potvrzují stabilní vedoucí postavení na českém trhu. Každým dnem přibývají spokojení zákazníci, kteří svěřili bezpečí svého domova značce Bramac.
Lindab je největším výrobcem systémů z tenkostěnných ocelových plechů ve Skandinávii. Obchodní oblast Lindab Profil představuje několik základních skupin výrobků, které spojuje základní princip a tím je snaha o neustálé zjednodušování stavebních procesů a přinášení stále efektivnější systémová řešení v oblasti stavebnictví.
Ruukki střechy nabízí široký výběr v typech krytin a jejich barev, jejichž kombinací můžete zrealizovat svůj sen o rodinném domě. Střechy z oceli vysoké kvality jsou snadno udržovatelné s dlouhou životností.
Firma IKO nabízí velice širokou škálu druhů, tvarů a barev šindelů a modifikovaných střešních tašek. Všechny šindele mají trvanlivou skelnou výztuž.
Zaujímáme vedoucí postavení v Evropě ve výrobě asfaltových šindelů se 43ti procentním podílem na trhu. Každý den vyrobíme 80 000 metrů čtverečních šindelu, což odpovídá přibližně 400 střechám běžných rozměrů.
Na českém trhu působíme od roku 1996. Od této doby si získaly naše materiály mnoho spokojených zákazníků. Ze širokého sortimentu vyráběných materiálů dovážíme do České republiky hydroizolační pásy z SBS modifikovaného asfaltu pro klasickou aplikaci natavováním případně mechanickým kotvením.